Aktuális állásajánlatok

Álláshirdetés: HR vezető kollégát keresünk

Feladatok

  • Tervek és programok készítése meglévő munkaerő megőrzésére, toborzási-kiválasztási feladatok kialakítása, elltásában való részvétel.
  • Munkavállalói kapcsolatok kezelése, munkavállalói szükségletekről való gondoskodás.
  • A vállalat humánpolitikai tevékenységének, személyzeti munkájának megtervezése, vezetése, koordinálása és ellenőrzése.
  • Az emberi erőforrásokkal való gazdálkodás tervezése, szervezése, irányítása, koordinálása és ellenőrzése, az üzleti tervhez illeszkedő emberi-erőforrásfejlesztés (humán stratégia) kidolgozása és megvalósítása.
  • Programok kidolgozása az emberi-erőforrással való gazdálkodásra, a munka megszervezésére, a munkakapcsolatok kezelésére, a bér- és jövedelemgazdálkodásra. Döntéstámogató anyagok előkészítése.
  • Tervek és programok készítése a dolgozók ismereteinek továbbfejlesztésére, képzésére, átképzésére.
  • Részvétel kollektív tárgyalásokon, alkukban és szerződéskötésekben.
  • Munka- és egészségvédelmi programok felügyelete.
  • A gazdasági szervezet érdekeltségi rendszerének és a munkavállalók egyéb ösztönzési formáinak kialakítása.
  • Szervezeti egységének vezetése és annak tevékenységére vonatkozóan az egységes szakmai elvek meghatározása. Napi operatív HR folyamatok kézbentartása, irányítása, hogy az egész telephely napi tevékenységei zökkenőmentesen működjenek.
  • Képviselet a gazdasági szervezet más részlegei és külső szervezetek előtt (a munkaerő-közvetítő irodákkal, munkaerő-kölcsönző irodákkal, képző és átképző intézményekkel).
  • Költségvetések készítése és kezelése, kiadások ellenőrzése és az erőforrások hatékony felhasználásának a biztosítása.
  • Vezetői információs rendszerek fejlesztésének és megvalósításának felügyelete.
  • A munkavállalók jogaival, egészségével, biztonságával, egyenlő lehetőségeivel és egyéb ügyeivel kapcsolatos szabványok és törvények betartásának biztosítása.

    IDE KATTINTVA JELENTKEZHET

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves HR területen szerzett tapasztalat
  • Toborzás- kiválasztásban szerzett jártasság
  • Magabiztos, felhasználói szintű MS Office ismeret (kiemelten Excel)
  • Jó kommunikációs kézség
  • Naprakész munkajogi ismeretek

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő