Aktuális állásajánlatok

Ruhaválogató munkatársakat keresünk

Szívesen dolgoznál nappalos, 1 műszakos munkarendben, hétfőtől péntekig?
Jó az állóképességed és nem okoz problémát a fizikai jellegű munka végzése?
Akkor nálunk a helyed!

IDE KATTINTVA JELENTKEZHETSZ

Feladatok

  • A beérkezett használtruhák és termékek szétválogatása a munkautasítás / betanítás szerint.
  • A termékek megfelelő helyre való szortírozása figyelembe véve a minőségi és mennyiségi feltételeket.

Elvárások:

  • Ismétlődő rutinfeladatok ellátása
  • Álló-, fizikai munka végzése
  • Minőségi munkára való törekvés
  • Betanulás után pontos és gyors munkavégzés
  • Alkalmazkodó képesség (nyáron meleg, télen hűvös raktárépület / használt termékekkel való munka, amelyek koszosak, porosak lehetnek)

Munkarend: hétfőtől-péntekig 6:00-14:45-ig.
Minden órában 10 perc szünet (kivéve a műszak első és utolsó óráját), ezen felül 30 perc ebédszünet.
Évente 2x két hét leállás (nyáron, karácsonyi-újévi időszakban).

Amit kínálunk:
Juttatások betanulás alatt:

  • havi bruttó 328.605 Ft-397.785 Ft (havi munkanapok számától függően)
  • havi bruttó 22.500 Ft jelenléti bónusz
  • havi nettó 8.000 Ft ajándékutalvány
  • havi 7 kg használt ruha

Juttatások betanulás után:

  • havi bruttó 266.800 Ft fix alapbér + mozgóbér + teljesítmény kiegészítés (A norma teljesítése esetén ez 328.605 Ft-397.785 Ft között van)
  • negyedévente bruttó 67.700 Ft bónusz

Hűségbónusz:
az első 6 hónap után nettó 180.000 Ft/félév (ha a második 6 hónapodat is ledolgozod nálunk, nettó 210.000 Ft a 2. félév után)
Továbbá:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés
  • Munkába járás támogatása (helyközi és helyijáratos bérlet 86%-a, autóra 30Ft/km Székesfehérváron kívüli településről)
  • Stabil munkalehetőség egy közel 25 éves múlttal rendelkező vállalatnál
  • Néhány hét alatt betanulható munka, amelyhez a segítséget a betanító Kollégától megkapod
  • Nincsenek kapcsolódó adminisztrációs feladatok, nem kell számítógépes rendszerekben adatokat rögzíteni

Munkahelyi extrák:

  • Ingyen kávé, üdítő a munkahelyen
  • Céges étkező
  • Parkoló / kerékpártáróló
  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció:
A Textrade Kft. 1990-ben alakult, amely a tudatos fejlesztések és beruházások révén hosszú idő óta Magyarország piacvezető használt ruha nagykereskedése.
A székesfehérvári üzemben történik a Nyugat-Európából (Anglia, Svájc, Ausztria, Hollandia, Németország, Olaszország) származó alapanyagok gondos szétválogatása, minőségi osztályozása és értékesítése.
A termékek (válogatott használt ruha, géprongy, textilipari alapanyag, textilapríték) belföldön és a világ számos országában értékesítésre kerülnek.